Firma CHEMICAL

Informacje o firmie

Firma Chemical z Krakowa od 2004 roku specjalizuje się w produkcji chemii gospodarczej, profesjonalnych środków czystości, artykułów BPH oraz środków do myjni samochodowych. Wszystkie produkowane przez nas środki czystości wyróżniają się wysoka wydajnością, świetnymi właściwościami czyszczącymi i korzystną ceną. Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone i nieszkodliwe dla środowiska surowce. Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie atesty i opinie PZH. Z naszej oferty korzystają m.in. firmy sprzątające, właściciele obiektów użyteczności publicznej oraz myjnie samochodowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji środków czystości, możemy Państwu zaoferować produkty wysokiej jakości, cieszące się pozytywną opinią wśród odbiorców.

Produkcja chemii pod marką Klienta

view

W ramach świadczonych przez nas usług znajduje się w produkcja chemii pod marką Klienta. Możemy stworzyć dowolne preparaty pod Państwa marką – płyny do mycia szyb, pasty BHP, proszki, żele i płyny do prania oraz wiele innych środków czystości. Jest to doskonała propozycja dla przedsiębiorstw pragnących stworzyć od podstaw własną markę środków chemicznych. Gwarantujemy Państwu pomoc naszego wykwalifikowanego personelu, a także wysoką wydajność produkcji, połączoną z doskonałą jakością produktów końcowych.

view

Możemy pomóc w stworzeniu odpowiednich środków chemicznych, uwzględniając Państwa oczekiwania m.in. odnośnie składu, skuteczności, zapachu oraz ceny. Posiadamy odpowiednią wiedzę, doświadczenie i zaplecze technologiczne, aby tworzyć specjalistyczne środki do myjni samochodowych, chemię profesjonalną oraz inne preparaty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości jesteśmy do państwa dyspozycji.

sky-triangel yellow-triangel